День кар'єри ЄС

Жов. 28, 2022

27 жовтня 2022 року у Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля проведено День кар'єри ЄС, у якому взяли участь здобувачі вищої освіти спеціальності 053 Психологія, викладачі, співробітники кафедри психології та соціології. Організаторами даного заходу є Представництво Європейського Союзу в Україні та Центр розвитку кар’єри та підтримки підприємництва Східноукраїнського національного університету ім. В. Даля, співорганізаторами - Інформаційний центр ЄС Луганської області. Під час заходу учасники змогли доєднатись до панельної дискусії на тему "Відновлення України: економічна свобода, сучасні інститути та європейська інтеграція", тренінгів з формування та прокачки Soft skills, "Як залучити молодь до прийняття рішень. Основи партисипації", "Які навички знадобляться для розвитку кар'єри. Фактори, які заважають кар'єрному зростанню". Дякуємо організаторам за насичений день та наданий усім ресурс!