День народження кафедри

Червень 3, 2022

Вітаємо усіх колег, випускників, здобувачів вищої освіти, просто наших друзів із річницею створення нашої кафедри! Вже 24 роки! Як швидко плине час! Як змінюється наше життя! А ми залишаємось! Ми творимо історію! Ми сумуємо за тими, кого немає більш із нами! Нам не вистачає Вікторії Віталіївни! Ми пишаємось нашими здобутками! Ми віримо у гарне майбутнє! Вдячні кожному, хто поряд! Команда, без якої нам не жити! Пам'ятаєте ці слова!?
«Життя – це процес постійного вибору. У кожен момент людина має вибір: або відступ, або просування до мети. Або рух до ще більшої боязні, страхів, захисту, або вибір мети і зростання духовних сил. Вибрати розвиток замість страху раз десять в день – значить десять разів просунутися до самореалізації» - Абрахам Маслоу.
І, як зазвичай, - За наш колектив! За психологію! За креатив!