Лют. 13, 2024

Здобувачі вищої освіти спеціальності 053 Психологія освітньої програми «Психологія» кафедри психології та соціології факультету здоров’я людини успішно завершили навчання за програмою DevelopMental із впровадження ЄС стандартів в систему охорони психічного здоров’я на тему: «Впровадження Європейської рамкової програми дій щодо психічного здоров’я та благополуччя» програми Жана Моне. Проєкт поєднує в собі й основні тенденції Європейських студій, і досвід ЄС у зміцненні громадського психічного здоров’я. Навчання відбувалось з 5 по 12 лютого 2024 року. Організатори – кафедра загальної та клінічної психології Волинського національного університету імені Лесі Українки. Координатор – доктор психологічних наук, професорка Лариса Засєкіна.

Головні теми:

1. Вступ до студій ЄС.

2. Цінності та пріоритети психічного здоров'я в ЄС.

3. Проєкти та кампанії ЄС щодо психічного здоров’я.

4. Психічне здоров’я в Україні: виклики і перспективи.