“Діти і війна: навчання технік зцілення”

Жов. 7, 2022

Здобувачі вищої освіти спеціальності 053 Психологія, освітня програма "Психологія" (кафедра психології та соціології) протягом вересня - жовтня 2022 року взяли участь у тренінгу "Діти і війна: навчання технік зцілення". Програма “Діти і війна: навчання технік зцілення” була розроблена колективом фахівців міжнародної організації CHILDREN AND WAR FOUNDATION первинно для організації психологічної допомоги дітям. Методика створена на основі сучасних науково-базованих підходів травмо-фокусованої КПТ.

Основна мета тренінгу - навчити технік подолання стресу від війни, надати психологічну підтримку іншим, особливо дітям. Потрібно охопити дітей такою чутливою фаховою підтримкою, щоби вони могли навчитися навиків турботи про “рани душі”, навчитися навиків відновлення.

Під час проведення тренінгових занять здобувачі отримали наступні навички:

- керування неприємними думками та образами, які можуть травмувати;

- релаксація та управління тривогою;

- роботи із страхами та складними спогадами;

- планувати власної активності та дій, віра у майбутнє.

Велике дякуємо тренерці - доктору психологічних наук, професорці Любомирі Пілецькій. Участь у тренінгу є безкоштовною завдяки підтримки проєкту «Поруч».