Дослідження в області імерсивних технологій віртуальної реальності.

Травень 14, 2024

Дослідження в області імерсивних технологій віртуальної реальності.

🔸Відбувся дводенний науково-технічний семінар на базі новоутвореної освітньо-наукової лабораторії NeroLab, організований кафедрою інформаційних технологій та програмування Факультету інформаційних технологій та електроніки СНУ ім. В.Даля.

🔹В семінарі взяли участь: Олег Захожай, д.т.н., проф., в.о. завідувача кафедри інформаційних технологій та програмування; Олександр Меняйленко, д.т.н., проф., Заслужений діяч науки і техніки України, професор кафедри інформаційних технологій та програмування; Юлія Бохонкова, д.психол.н., проф., зав. кафедри психології та соціології; Володимир Зінченко, аспірант, старший викладач кафедри електронних апаратів; зовнішні стейкголдери Іван Новик і Андрій Полікашкін – представники ГО «Впровадження та розвиток імерсивних технологій» (ГО «ВИР»), які спеціалізуються на дослідженнях в області імерсивних технологій віртуальної реальності для профілактики та лікування посттравматичних розладів (ПТСР), інсультів, ДЦП.

☝️Детальніше про це на #SNUEDUUA