Лют. 5, 2024

Здобувачка вищої освіти другого (магістерського) рівню спеціальності 053 Психологія освітньої програми "Психологія" кафедри психології та соціології факультету здоров'я людини Горбуліч Юлія успішно завершила проходження спеціалізованого навчання за темою "Ведення поширених психічних розладів на первинному рівні медичної допомоги з використанням керівництва mhGAP". Навчання проведено за ініціативи Першої леді України Олени Зеленської та підтримки Міністерства охорони здоров'я України, Національної служби здоров'я України та World Health Organization. Отримано сертифікат про проходження навчання за підписом голови Національної служби здоров'я України Наталії Гусак.