Гостьова лекція на тему «Психологія масової свідомості та поведінки» в рамках вивчення навчальної дисципліни «Психологія суспільної свідомості»

Жов. 11, 2023

11 жовтня 2023 року доктор психологічних наук, професор, професор кафедри психології та соціології Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля Гарькавець Сергій Олексійович провів гостьову лекцію для здобувачів вищої освіти третього (освітньо-наукового) рівню міждисциплінарної ОНП «Психологія та менеджмент організацій» Інституту управління, психології та безпеки Львівського державного університету внутрішніх справ. Гостьову лекцію проведено на тему «Психологія масової свідомості та поведінки» в рамках вивчення навчальної дисципліни «Психологія суспільної свідомості».