Гостьова лекція з дисципліни "Загальна психологія"

Жов. 15, 2022

14 жовтня 2022 року для здобувачів, що навчаються за першим (бакалаврським) рівнем вищої освіти на спеціальності 053 Психологія (освітня програма "Психологія") кафедри психології та соціології проведено гостьову лекцію з дисципліни "Загальна психологія" та тему "Здібності людини". Велика вдячність за можливість такої продуктивної професійної співпрацю доценту кафедри психології Мукачівського державного університету, кандидату психологічних наук пані Беаті Барчі. Було цікаво, креативно, конструктивно, ресурсно. Дякуємо за можливість ось уже понад 15 років підтримувати дружні та професійні зв'язки із колективом Мукачівського державного університету на чолі з пані ректоркою Тетяною Щербан, та колективом кафедри психології, на чолі з пані Іриною Брецко. Ви - неймовірні, Ви - справжні. Ви завжди поряд і у біді і у радості. З такими друзями ми все зможемо!