IV Всеукраїнський форум «Соціально-психологічні та правові аспекти протидії насильству в освітніх закладах»

Березень 27, 2023

Керівниця Університетського центру медіації Східноукраїнського національного університету імені Володимира. Даля професорка Ольга Лосієвська разом із здобувачами вищої освіти першого (бакалаврського) рівня Морозом Володимиром та Надією Гончаровою (гр. ПС-19д), другого (магістерського) рівня Ковергою Валерією (гр. ПС-22зм), третього (освітньо-наукового) рівня Мальнєвим Андрієм та Лосієвським Володимиром взяли участь у IV Всеукраїнському форумі «Соціально-психологічні та правові аспекти протидії насильству в освітніх закладах», який пройшов 24 березня 2023 року. Організатори – Дніпровський гуманітарний університет. Представники Університетського центру медіації презентували виступи на тему «Розвиток конфліктологічної компетентності у системі вищої освіти», «Соціально-психологічні чинники виникнення синдрому емоційного вигорання» а також презентували результати діяльності в межах роботи центру медіації. Заходи такого формату дозволяють змістовно обговорювати соціально-психологічні аспекти протидії насильства у закладах вищої освіти, діяти у нормах чинного законодавства в частині реагування на випадки булінгу (цькування) в закладах освіти, формувати управлінську готовність до протидії психологічному насильству в закладах освіти, вивчати психічне здоров’я населення як чинник сталого розвитку.