Керівниця Університетського центру медіації СНУ ім. В.Даля Ольга Лосієвська відвідала навчання (міні-тренінг) для медіаторів та медіаторок служб порозуміння Національної медіаторської мережі ГО «ЛА СТРАДА-УКРАЇНА»

Лис. 27, 2023

Керівниця Університетського центру медіації СНУ ім. В.Даля, професорка кафедри психології та соціології Ольга Лосієвська відвідала 23 листопада 2023 року навчання (міні-тренінг) для медіаторів та медіаторок служб порозуміння Національної медіаторської мережі ГО «ЛА СТРАДА-УКРАЇНА», яка є незалежною, сталою організацією, відомою на локальному, національному та міжнародному рівнях завдяки ефективній діяльності з миробудування. Спікерка Мотилюк Марія презентувала тему: «Альтернативні способи вирішення конфліктів (Alternative Dispute Resolution). Практичні аспекти застосування». Інтерактивно обговорювались питання: переваги АВС, недоліки АВС, види конфліктів, для яких є оптимальним використання АВС, застосування яких АВС призводить до сталих результатів.