ХІІІ Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. І етап "Культура слова"

Лис. 14, 2022

У Далівському університеті відбувся відбірковий етап ХІІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. І етап "Культура слова" (лексикологія, фразеологія) ІІІ Всеукраїнського відкритого марафону з української мови на платформі HUMAN, стартував 11 листопада 2022 року. Учасниками стали здобувачі вищої освіти 2-х та 3-х курсів всіх спеціальностей та факультетів університету. Серед учасників були й здобувачі вищої освіти спеціальності 053 Психологія кафедри психології та соціології. Конкурс проводився в дистанційному форматі. Оцінюючи роботи, члени журі особливу увагу звертали на художню якість робіт, оригінальність мислення, творчий потенціал, мовленнєву досконалість. В номінації «Нефілологи» ІІ місце зайняла здобувачка 2 ого курсу спеціальності 053 Психологія Бугайова Ольга, яка нагороджена почесною грамотою й рекомендована до участі в другому (обласному) етапі конкурсу, організатором якого буде Луганський обласний інститут післядипломної і додипломної педагогічної освіти. Дякуємо організаторам за цікаві заходи та можливість до них долучитись. Вітаємо пані Ольгу! Так тримати!