Кураторська година на тему: "Медіація як спосіб врегулювання конфлікту. Професійні навички медіатора"

Лис. 2, 2022

01.11.2022 року відбулось чергове засідання Університетського центру медіації. Під час кураторської години студенти - майбутні медіатори, разом з керівницею центром, професоркою кафедри психології та соціології Ольгою Лосієвською, провели зустріч із першокурсниками, що вступили на навчання на спеціальність 053 Психологія кафедри психології та соціології. Також на зустрічі була присутня й куратор груп першого курсу старший викладач кафедри Макарова Наталія Миколаївна. Познайомили здобувачів вищої освіти з медіацією як альтернативним способом врегулювання конфлікту. Розповіли про деякі професійні знання та навички медіатора. Про те, як люди себе ведуть в конфліктній ситуації. Розкрили зміст поняття конфлікт, причини виникнення конфліктів, причому конфлікт розглядався у вигляді схеми “конфлікт як айсберг”. Запропонували можливі варіанти вирішення конфліктів. Розповіли про активне слухання, яке дуже важливе для подолання конфліктів. А також перевірили власне вміння слухати, за допомогою цікавої гри. Це була корисна інформація для кожного. Для більш поглибленого вивчення знань та навичок медіатора ласкаво просимо до нашого Університетського центру медіації. Ми завжди раді новим друзям!.