Кураторська година на тему: "Психічне здоров'я людини під час воєнного конфлікту"

Жов. 6, 2023

В рамках проходження виробничої (педагогічної) практики здобувачками вищої освіти четвертого курсу заочної форми навчання спеціальності 053 Психологія (освітньої програми "Психологія") кафедри психології та соціології факультету здоров'я людини Перепелицею Оленою, Перепелицею Дар'єю, Стремовською Ганною, Урявіною Тамарою (керівник - к.психол.н., доц. Бугайова Наталія Миколаївна) для здобувачів, що навчаються на різних курсах підготовки за вказаною освітньою програмою, було розроблено, організовано та проведено кураторську годину на тему: "Психічне здоров'я людини під час воєнного конфлікту".

Доповідачки торкнулись питання складових психічного здоров'я особистості, розглянули чинники погіршення психічного здоров'я в ситуації військового конфлікту, пояснили особливості впливу емоцій та стресорів на психічне здоров'я, запропонували способи зберігання та відновлення психічного здоров'я особистості в різних життєвих умовах та в ситуаціях невизначеності.

Дякуємо колегам за такий ґрунтовний, інформативний та цікавий захід!