Кураторська година на тему "Уроки війни та Голокосту - уроки толерантності".

Жов. 6, 2021

Згідно із розпорядженням Кабінету Міністрів України № 1010-р "Про затвердження плану заходів, пов'язаних із 80 ми роковинами трагедії Бабиного Яру" та проведенням у закладах вищої освіти заходів, пов'язаних із вшануванням жертв цієї трагедії, на кафедрі психології та соціології Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля було проведено кураторську годину на тему "Уроки війни та Голокосту - уроки толерантності". На розгляд здобувачів вищої освіти спеціальності "Психологія" усіх курсів було представлено історичний огляд подій. Запропоновано для перегляду відео матеріали. Дякуємо усім кураторам академічних груп за співпрацю, а особливо - професору кафедри психології та соціології Гарькавцю Сергію Олексійовичу за підібрані та презентовані матеріали. Головний висновок даної зустрічі - усвідомлення уроків історії має сприяти поширенню в суспільстві ідей гуманізму та толерантності.