Кураторська година у вигляді адаптаційного тренінгу для першокурсників на території Національного комплексу «Експоцентр України»

Вер. 26, 2023

Кураторська година! Цікаве спілкування куратора зі здобувачами вищої освіти. Обговорення важливих питань! Корисне та продуктивне спілкування! В один з вівторков здобувачі вищої освіти, що вступили на навчання на освітню програму «Психологія» спеціальності 053 Психологія кафедри психології та соціології, разом із куратором Юлією Бохонковою, провели кураторську годину у вигляді адаптаційного тренінгу для першокурсників. Вважаючи неймовірно красиву та теплу осінь, тренінг було проведено на лоні природи, на території Національного комплексу «Експоцентр України». До проведення тренінгу долучились магістри-психологи, які стали т’юторами, наставниками для першокурсників. Адаптаційний тренінг – це чудова та корисна річ: він сприяє соціально-психологічній адаптації до умов навчання у закладі вищої освіти, підвищує мотивацію до навчання, допомагає підібрати оптимальні стратегії поведінки, які можна використовувати, спрямовує активність особистості до командної роботи та комфортного спілкування в системі «здобувач вищої освіти – здобувач вищої освіти», «здобувач вищої освіти – викладач».

Про усі події в університеті можна подивитись на сайті https://snu.edu.ua/