«Лідерство як шлях до успіху»

Квітень 15, 2021

Здобувачі вищої освіти спеціальності 053 Психологія Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (випускова кафедра – психології та соціології) прийняли участь у тренінгу «Лідерство як шлях до успіху», який було проведено випускником нашої спеціальності 2017 року Семеновим Кирило (зберігаємо та розширюємо традицію співпраці з випускниками), який, насьогодні, є успішним, практикуючим сертифікованим бізнес-тренером. На його рахунку безліч клієнтів і тренінгів за наступними напрямками: техніки продаж, переговорів, публічних виступів, тайм-менеджмент, особиста ефективність, розвиток лідерства, навичок управління, ефективної комунікації, а також командоутворення. Під час тренінгу здобувачі вищої освіти вирішували різні творчі завдання, проходили тестування, ознайомились із методикою Іцхака Адізеса, який є американським та ізраїльським бізнес-консультантом, директором інституту управління змінами. Кожен з присутніх отримав багаж корисної та актуальної інформації стосовно формування лідерської позиції, групових інтересів, згуртованості членів колективу, актуалізації потреби в розвитку лідерських якостей тощо.