Марина Бриль провела майстер-клас на тему «М’яка іграшка в груповій роботі та роботі психолога з дітьми з особливими освітніми потребами»
Жов. 22, 2024
В гості до здобувачів вищої освіти спеціальності 053 Психологія кафедри психології та соціології факультету здоров’я людини завітала кандидат психологічних наук, директорка Державного науково-методичного центру змісту культурно-мистецької освіти, співзасновниця ГО «Громадське дитяче інтернет-телебачення та радіо VESELKA TV» Марина Бриль. Пані Марина провела майстер-клас на тему «М’яка іграшка в груповій роботі та роботі психолога з дітьми з особливими освітніми потребами». Маючи великий практичний досвід участі у різноманітних психологічних проєктах, тренерка ознайомила присутніх з деякими з них, а саме:
Хибуки-терапия HIBUKI THERAPY на чолі з Dafna Sharon Maksimov;
Toy Therapy Roomта Teddy bear therapy Ukraine з їх авторкою Вікторією Назаревич;
"Невизначена ситуація" на чолі з Valentyna Radchuk;
"ДІМ" Veselka TV - Громадське дитяче інтернет-телебачення і радіо в команді з Діною Ібрагімовою, Ольгою Переплётчиковою, Станиславом Гнутовим,
проєктом Державного науково-методичного центру змісту культурно-мистецької освіти для психологічної підтримки викладачів мистецької освіти, в якому створено ресурсну ляльку.
Про цілющу силу обійм психологи говорять давно, тому що саме обійми знижують рівень стресу, покращують настрій, розслаблюють тіло й нервову систему, дають відчуття захисту, турботи, любові й розуміння.
Часто в ігровій терапії психологи звертаються до іграшок, використовуючи їх як замінників реальних людей. М’яка іграшка – ідеальний друг, що завжди правильно поводиться, все розуміє і не пам’ятає зла. Це предмет сили.
Студенти щиро раділи вправам та можливості повзаємодіяти з різними психологічними інструментами: картками, МАК, трубками, піснями, книжками та звичайно ж іграшками. Присутні ознайомились із специфікою роботи психолога з іграшкою із дітьми з особливими освітніми потребами (з різними нозологіями), попрактикували обійми та роботу з рандомно обраною іграшкою.
Учасники майстер-класу отримали нові знання, вміння та навички з ігротерапії та можливостей її застосування у роботі психолога.