Вер. 18, 2023

Кафедрою психології та соціології Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля підписано Меморандум про співпрацю з Міністерством закордонних справ України та Громадською спілкою "Платформа відновлення "Назовні-Тек". З боку Міністерства закордонних справ України меморандум підписано Державним секретарем Баньковим Олександром Сергійовичем, з боку Громадської спілки - виконавчим директором Рєзніковим Владиславом Ігоровичем. Основними напрямками співпраці в межах меморандуму є:

• реалізація програм соціально-психологічної адаптації військовослужбовців до цивільного життя,

• психічне відновлення та збереження ментального здоров'я громадян,

• спільна участь у заходах, спрямованих на пошук донорів та інвесторів задля реалізації програм співробітництва та грантових програм (семінари, брифінги, зустрічі, презентаційні та виставкові заходи тощо),

• підвищення кваліфікації представників проєктів відновлення, установ і організацій.

Дякуємо за супровід процесу підписання основного документу доктору психологічних наук, професору Гарькавцю Сергію Олексійовичу!