«Менторство як місія, яка вимагає самовіддачі та саморозвитку».

Гру. 13, 2021

Університетським Центром медіації, що здійснює власну діяльність на базі кафедри психології та соціології Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля (керівниця - професорка Ольга Лосієвська), 13 грудня 2021 року було проведено чергове засідання на тему: «Менторство як місія, яка вимагає самовіддачі та саморозвитку». Ініціативна група здобувачів вищої освіти спеціальності 053 Психологія, що є членами центру та медіаторами, зустрілась з викладачами університету. Були обговорені питання неконфліктного конструктивного середовища у системі вищої освіти, розглянуто поняття «ментор», супровід освітньої траєкторії здобувача вищої освіти, правове регулювання різних форм менторства тощо. Станом на сьогодні, формується університетська система, яка враховує особистісні та суспільно значущі фактори освітнього процесу. Завдяки інституту менторства досягається мета: мотивувати здобувачів вищої освіти до постійного розвитку та самовдосконалення. Результат роботи ментора вимірюється, в першу чергу, рівнем якісних змін у здобувачів вищої освіти. При взаємодії з ментором відбувається формування ефективних каналів внутрішньо університетської комунікації, що забезпечує створення позитивного соціально-психологічного клімату та стимулює здобувачів вищої освіти до злагодженої роботи в команді. Зустріч була дуже продуктивною та конструктивною за кількістю презентованого та опрацьованого матеріалу, активними учасниками її були й здобувачі вищої освіти й викладачі.