Міжнародне науково-педагогічне стажування (Ukraine – Poland) : «Fundraising and organization of project activities in educational establishments: European experience»

Гру. 27, 2022

Доцент кафедри психології та соціології, кандидат психологічних наук Бугайова Наталія Миколаївна з 12 листопада по 18 грудня 2022 року пройшла міжнародне науково-педагогічне стажування (Ukraine – Poland) на тему: «Fundraising and organization of project activities in educational establishments: European experience» («Фандрайзінг та організація проєктної діяльності в закладах освіти: Європейський досвід») and has developed the educational project on the topic Features and Ways of Formation of Soft Skills in Students in distance learning (та розробила навчальний проєкт на тему: «Особливості та шляхи формування Soft Skills у студентів при дистанційному навчанні»), (180 hours / 6 ECTS). Не зупиняємось на досягнутому, йдемо далі!