Міжнародний вебінар на тему: «Академічна доброчесність при підготовці магістрів та здобувачів освітнього ступеня доктор філософії (PhD) в країнах Європейського Союзу та Україні»

Вер. 19, 2023

Завідувачка кафедри психології та соціології факультету здоров'я людини, професорка Юлія Бохонкова та доцент кафедри психології та соціології Наталія Бугайова з 11 по 18 вересня 2023 року взяли участь у Міжнародному підвищенні кваліфікації (вебінарі) (Люблін, Польща) на тему: «Академічна доброчесність при підготовці магістрів та здобувачів освітнього ступеня доктор філософії (PhD) в країнах Європейського Союзу та Україні». Організатором є Громадська організація «Міжнародна фундація науковців та освітян» (ГО "МФНО", INTERNATIONAL EDUCATORS AND SCHOLARS FOUNDATION, IESF), яка є добровільним об'єднанням фізичних осіб, створеним для об’єднання наукового та освітянського потенціалу України для розвитку міжнародної наукової трансінтеграції.