Міжнародний вебінар "Психологічний супровід в умовах невизначеної втрати"

Лис. 9, 2022

07 листопада 2022 року викладачі кафедри психології та соціології разом із здобувачами вищої освіти спеціальності 053 Психологія прийняли участь у міжнародному вебінарі "Психологічний супровід в умовах невизначеної втрати". Организатор заходу – Інститут психології здоров'я (Institute of Health Psychology). Втрата дому, майна та вимушене переміщення - це те, з чим зараз зустрілися, тією чи іншою мірою, багато людей. Цей вебінар спрямований на розгляд питань як психологічного супроводу людей, які втратили свій дім, так й на особливості стану фахівців, які допомогають в той час, коли самі є тимчасово переміщеними особами. Ведуча вебінару - Полін Бос. Полін Босс – доктор філософії, почесний професор Університету Міннесоти. Відома в усьому світі розробкою теорії неоднозначної втрати та міждисциплінарним дослідженням управління сімейним стресом. Доктор Босс є автором книг «Втрата, травма та стійкість: терапевтична робота з неоднозначною втратою» та «Міф про закриття: неоднозначна втрата під час пандемії та змін». Живе пані Полін в Міннеаполісі, Міннесота.