Кураторська година для здобувачів вищої освіти усіх курсів спеціальності 053 Психологія кафедри психології та соціології на тему «Пояснити чи залякати. Як мотивувати молодих людей вакцинуватися

Лис. 16, 2021

16 листопада 2021 року проведено об’єднану кураторську годину для здобувачів вищої освіти усіх курсів спеціальності 053 Психологія (освітня програма «Психологія») кафедри психології та соціології на тему «Пояснити чи залякати. Як мотивувати молодих людей вакцинуватись». Здобувачі вищої освіти третього курсу групи ПС-19д Топчій Софія, Гончарова Надія та Якуба Тетяна під керівництвом кандидата психологічних наук, доцента кафедри психології та соціології Сербіна Юрія Вікторовича, підготували дуже цікаві та інформативні презентації, які мали на меті розповісти історію виникнення пандемій на планеті, прояснити походження інфекційної хвороби COVID-19, що викликана коронавірусом SARS-CoV-2. Увагу присутніх було акцентовано на найбільш розповсюджених симптомах цієї хвороби та надано рекомендації щодо захисту від різних штамів COVID-19. Головним завдання проведення даного заходу було довести до молодих людей думку про те, що вакцинація ефективно запобігає тяжкому перебігу хвороби та рятує життя. Вакцинація – це захист для кожного! Вакцинуючись, усі ми робимо крок до подолання пандемії.