Он-лайн зустріч із Миколою Трифоновим, міжнародним радником із субвенцій і фондів муніципалітету Утрехта (Нідерланди)

Лис. 2, 2023

31 жовтня 2023 року здобувачі вищої освіти, що навчаються на освітній програмі «Психологія», та викладачі кафедри психології та соціології відвідали зустріч із Миколою Трифоновим, міжнародним радником із субвенцій і фондів муніципалітету Утрехта (Нідерланди). Організатори зустрічі - кафедра економіки і підприємництва університету (завідувачка кафедри – професорка Інна Семененко). Микола Трифонов має досвід роботи із написання проєктів та їх реалізації як у сфері бізнесу, так і у сфері бюджетних установ. Сьогодні він долучений до залучення коштів до муніципалітету Утрехта, а також до написання спільних проєктів задля відновлення України та пошуку фінансування для них. Під час презентації спікер розповів про різні джерела фінансування, на які можуть претендувати українські організації та громади, і показав сайт, на якому можна шукати грантове фінансування. Також в презентації були представлені різні проєкти муніципалітету Утрехт в різних сферах: будівництві, організації простору, архітектурі, соціальній і гуманітарній сферах, екології тощо.