Он-лайн зустріч з інструкторкою Міжнародної Академії кінезіології (Австралія), ігропрактиком, авторкою МАК карт Анною Личман на тему: "Кінезіологія в психологічній практиці"

Жов. 20, 2023

«Кінезіологія – це наука про рух у всіх його проявах». Це один з напрямків тілесно-орієнтованої терапії, це цілісний підхід до відновлення балансу організму, заснований на концепції «тріади здоров’я» і унікальному методі діагностики, мануально-м’язовому тестуванні. Саме цим питанням було присвячено семінар-зустріч для здобувачів вищої освіти спеціальності 053 Психологія, освітньої програми «Психологія» кафедри психології та соціології факультету здоров’я людини, який було проведено кінезіологинею, гіпнотерапевткою, авторкою інноваційних методів трансформації стресу, інструкторкою Міжнародної Академії кінезіології (Австралія), ігропрактиком, авторкою МАК карт Анною Личман. Тема зустрічі "Кінезіологія в психологічній практиці". Присутні ознайомились із термінологією, напрямками і можливостями кінезіології. Пропрацювали різні техніки та практики. Завдяки знанням з кінезіології майбутні фахівці-психологи можуть навчитись не розділяти емоційне та фізичне здоров’я людини, а дослідити та врахувати їх взаємозв’язок задля вирішення психоемоційних проблем.