Онлайн - навчання в школі медіації CEDR

Лис. 7, 2022

Здобувачі вищої освіти спеціальності 053 Психологія кафедри психології та соціології Мороз Володимир та Гончарова Надія з 15 вересня по 15 жовтня 2022 року пройшли навчання в одній з провідних світових шкіл медіації CEDR (Велика Британія). CEDR (Centre for Effective Dispute Resolution) - Центр ефективного вирішення спорів, орган з посередництва та альтернативного вирішення суперечок, заснований у 1990 році в Лондоні. Організатори: Український центр медіації у партнерстві з Національною асоціацією медіаторів України та Українською академією медіації в співпраці з Центром ефективного вирішення спорів (CEDR, Велика Британія). Програма «Навички для життя» – это навчальна онлайн-програма, яка допомагає опанувати навички, які будуть корисними при проведенні розмов. Закінчивши цю програму, слухачі більш розуміються на тому, що вони хочуть від інших людей, в них формується можливість опанувати власні емоції та розумітись на емоційному настрої інших людей, змінювати власну точку зору задля конструктиву. Було проведено навчання за різними модулями, серед яких: Навички активного слухання, Керування емоціями, Вплив на людей та робота із складними людьми. На прикінці навчання було отримано сертифікати.