Онлайн-зустріч здобувачів вищої освіти кафедри психології та соціології з молодим науковцем, студентом-психологом, членом студентського дивізіону Жаном Бучаком.

Лис. 16, 2021

16 листопада 2021 року в «Google Meet» відбулася онлайн-зустріч здобувачів вищої освіти спеціальності 053 Психологія (освітня програма "Психологія") кафедри психології та соціології з молодим науковцем, студентом-психологом, дослідником в сфері психофізіологічних основ свідомості, філософії свідомості та сучасних напрямів дослідження свідомості, членом студентського дивізіону Жаном Бучаком. Це був дуже цікавий, насичений захід. Жан Бучак та адміністратори студентського дивізіону підготували інформативні презентації, які наочно демонстрували різні сучасні теорії свідомості, були наведені аргументи використання різних підходів та методів дослідження свідомості, висвітленні методологічні проблеми дослідження свідомості. Слід відмітити важливість та користь проведення таких заходів серед студентської молоді, ознайомлення із сучасними проблемами психології. Дискусії щодо наукових досліджень сприяють удосконаленню методології дослідження психічних процесів та станів задля формування особистості майбутнього психолога. Дякуємо за можливість прийняти участь у таких зустрічах кандидату психологічних наук, доценту, доценту кафедри психології, педагогіки та філософії Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського Літвіновій Ользі Володимирівні.