Організаційна зустріч колективу кафедри психології та соціології із здобувачами, що вступили на навчання на другий (магістерський) рівень вищої освіти

Жов. 6, 2022

5 жовтня 2022 року відбулась організаційна зустріч колективу кафедри психології та соціології із здобувачами денного та заочного відділення, що вступили на навчання на другий (магістерський) рівень вищої освіти за спеціальністю 053 Психологія, на освітню програму "Психологія". Вітаємо усіх у нашій Далівській родині! Вже позаду багаточисельні вступні випробування у вигляді Магістерського тесту навчальної компетентності, фахового вступного випробування, співбесіди з іноземної мови тощо. Для кожного ці випробування були різними, проте Ви гідно все подолали та, згідно із наказом по університету, вже є здобувачами вищої освіти - майбутніми психологами. Попереду непростий шлях опанування фаховими компетентностями, шлях розвитку та навчання задля реалізації амбітних планів.