«Професія психолог – 2022. Як стати професійним успішним психологом»

Гру. 8, 2022

Викладачі кафедри психології та соціології та здобувачі вищої освіти спеціальності 053 Психологія відвідали вебінар-кейсоріум «Професія психолог – 2022. Як стати професійним успішним психологом», організаторами якого виступила Європейська школа психології. Під час заходу відбулась зустріч із успішними психологами, що працюють в країнах Європи (Німеччина, Бельгія тощо), в різних напрямках та з різними клієнтами. Було надано практичні рекомендації від спеціалістів, які змогли перетворити своє захоплення психологією на прибуткову справу, і успішно реалізуватися у професії, не дивлячись на усі перешкоди і обставини, змогли працевлаштуватись за фахом на території ЄС. Марія Полонська та Світлана Корнієнко поділились цікавими кейсами як стати затребуваним психологом у Європі; Олександр Недільченко розповів про кризове консультування, яке він використовує у роботі з переселенцями та постраждалими від війни; Анна Гальчук та Ольга Дубравська презентували покроковий універсальний план вибору успішного психологічного напрямку у роботі; Інга Шевчук та Ольга Чорна поділились ефективними техніками пошуку клієнтів.

Виходячи з наданих практичних рекомендацій, майбутні психологи зможуть скласти власний план росту з нуля (з початку вступу на навчання) до затребуваного психолога.