«Професійний шлях психолога»

Квітень 11, 2023

10 квітня 2023 року для здобувачів вищої освіти, що здобувають фах психолога на кафедрі психології та соціології, відбувся черговий вебінар-зустріч із випускниками спеціальності «Психологія» Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Ведучою вебінару стала Софія Резнік, випускниця 2007 року, психологиня, психотерапевтка за методами символдрами та травмафокус-терапії. Зараз живе та працює у Німеччині. Має досвід роботи у структурах Міністерства внутрішніх справ та міжнародних гуманітарних організаціях: від психолога до координатора проєктів. Дійсна голова Сєвєродонецької філії Української спілки психотерапевтів. Членкиня Інституту розвитку символдрами і глибинної психології. Авторка проєкту Open Doors: групи рефлексії для психологів. Тема вебінару «Професійний шлях психолога». Було приділено увагу мотивації вибору професії психолога, та тому яку трансформацію можуть проходит уявлення про професію на початку навчання та під час роботи за фахом. Обговорено професійні кризи в роботі психолога ат шляхи їх проходження. Приділено увагу факторам, які допомагають людині реалізувати здобуті професійні компетентності. Дякуємо Софії за відкритість її серця та підтримку зв’язків із своєю alma mater!