Професорка кафедри психології та соціології Лосієвська Ольга пройшла відбір та стала учасницею річної програми «Інженери Порозуміння».

Травень 13, 2021

Керівниця Університетського центру медіації Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, доктор психологічних наук, професорка кафедри психології та соціології Лосієвська Ольга пройшла відбір та стала учасницею річної програми «Інженери Порозуміння». Група проєкту має назву "Діалог задля вирішення конфліктів". Даний проєкт реалізується за підтримки уряду Німеччини, партнери проєкту – Центр розвитку інновацій, Національна організація медіаторів України, Інститут миру та порозуміння, Український центр медіації. Школа “Інженери Порозуміння”, що успішно працює з 2017 року – це 10-ти місячна інтенсивна навчальна програма для здобуття навичок мирного врегулювання конфліктів за методикою Ненасильницького спілкування. Інженери Порозуміння своєю працею сприяють відновленню в країні соціальної сили, коли на місце боротьби приходить розуміння, сприйняття і співпраця, і таким чином суспільство оздоровлюється та набуває спроможності до демократичного розвитку. Протягом 10 ти місяців буде відбуватись навчання від світових практиків кризових комунікацій та сертифікованих тренерів ННС-базованих дисциплін у спільному форматі. Інженери порозуміння - це майстри з побудови миру, які володіють такими навичками, як: фасилітують діалоги для відновлення зв’язків між групами після деструктивних подій, зокрема насильницьких конфліктів; виступають посередниками у деструктивних конфліктах з метою припинення чи запобігання ескалації напруги та насильства; проводять воркшопи, консультації та супервізії з цієї діяльності для інших.