Професорка кафедри психології та соціології Ольга Лосієвська прийняла участь у Великому форумі рад ВПО

Лис. 11, 2023

Професорка кафедри психології та соціології Ольга Лосієвська, керівниця Університетського центру медіації, голова ради з питань ВПО при Полтавській обласній військовій адміністрації прийняла участь у Великому форумі рад ВПО, який проходив у м. Київ з 1 по 3 листопада 2023 року. Панельні дискусії було присвячено обговоренню таких питань, як: державна та місцева політика у сфері внутрішнього переміщення; роль рад ВПО в захисті прав ВПО та пошуку сталих рішень; дієва державна соціальна політика підтримки та інтеграції ВПО; міжнародний досвід інтеграції ВПО у громади: успіх та виклики та багато інших. Серед учасників форуму були: віцепрем’єр-міністерка – Міністерка з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України Ірина Верещук, Міністерка соціальної політики України Оксана Жолнович, виконавчий директор благодійної організації «Благодійний фонд «Стабілізейшн Суппорт Сервісез» Дермот Гамільтон, представниця Агентства ООН у справах біженців (УВКБ ООН) в Україні Кароліна Ліндхольм Біллінг, радник з питань стабілізації посольства США в Києві Меттью Джонсон, спеціальна доповідачка ООН з питань прав внутрішньо переміщених осіб Паула Гавірія Бетанкур, директорка програм IREX в Україні Уляна Бах, Уповноважений Верховної Ради України з прав людини Дмитро Лубінець, директорка ГО «Донбас СОС», представниця громадського холдингу «Група впливу» Віолетта Артемчук, голова Благодійного фонду «Відновлення України» Ілля Одинцов та багато інших цікавих та впливових осіб. За час роботи форуму учасники мали змогу доєднатись до презентацій проєктів та громадських ініціатив, що працюють у сфері роботи з ВПО.