«Прогнозування, попередження та вирішення конфліктів»

Квітень 4, 2023

04 квітня 2023 року в межах діяльності Університетського центру медіації, здобувачами вищої освіти спеціальності 053 Психологія кафедри психології та соціології за участю керівниці центру, доктора психологічних наук, професорки Ольги Лосієвської проведено спільну кураторську годину для здобувачів вищої освіти, що навчаються за усіма освітніми програмами університету. Тема зустрічі: «Прогнозування, попередження та вирішення конфліктів». Присутніх було ознайомлено із поняттям «медіація». Розкрито роль медіації у сучасному суспільстві з огляду на особисту відповідальність за власну комуникативну поведінку та вчинки. Проведено практичне відпрацювання деяких знань та навичок, якими має володіти і використовувати медіатор у своій діяльності. Визначено стилі поведінки людей в конфліктних ситуаціях. Розкрито суті і причин конфліктів за допомогою метафор та деяких ігрових елементів. Університетський Центр медіації завжди чекає на усіх, хто прагне розвитку медіаторських компетенцій та має бажання бути задіяним у діяльності Центру.