"Прогнозування, вирішення та попередження конфліктів"

Квітень 12, 2023

В рамках договору про співпрацю між кафедрою психології та соціології факультету здоров’я людини Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля та кафедрою психології, педагогіки та філософії Факультету права, гуманітарних і соціальних наук Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського, 12 квітня 2023 року відбулась гостьова лекція у вигляді вебінару на тему "Прогнозування, вирішення та попередження конфліктів". Ведуча вебінару – докторка психологічних наук, професорка кафедри психології та соціології СНУ ім. В. Даля, керівниця Університетського центру медіації Ольга Лосієвська. Разом з пані Ольгою у проведенні вебінару прийняли участь здобувачі вищої освіти спеціальності 053 Психологія, які є членами Університетського центру медіації. Здобувачі двох закладів вищої освіти змогли продуктивно поспілкуватись між собою. Під час вебінару були розглянуті питання конфлікту, стилів поведінки в конфліктів. Було наголошено на важливості розвитку навичок активного слухання під час виникнення конфліктної ситуації, а також навичок soft-skills. Така співпраця з університетами-партнерами дає можливість ділитися досвідом, ділитися дієвими практиками роботи із здобувачами вищої освіти та дбати про безпечнє освітнє середовище.