Програма підготовки ведучих груп психологічної підтримки за принципом рівний - рівному

Лют. 25, 2023

Здобувачка вищої освіти другого (магістерського) рівня спеціальності 053 Психологія кафедри психології та соціології Юлія Моїсєєнкова успішно закінчила річну програму підготовки ведучих груп психологічної підтримки за принципом рівний - рівному та стала волонтером від громадської організації "Опіка ангела". Опіка ангела - це бережний супровід тих, кого торкнулась смерть дитини від зачаття до першого року життя. Це організація, створена батьками, які втратили дітей, для підтримки тих, хто проходить через такий важкий час зараз чи пережив втрату раніше. Місія даної організації - це запровадити в Україні підтримку усіх, кого торкнулась смерть дитини у вагітності, пологах або за короткий час після них, надати можливість отримати навчання по роботі з горем для спеціалістів та підтримки та бережного супроводу для сімей, які пережити втрату.