Проведено загальноуніверситетську кураторську годину на тему: "Медіація як соціальний інститут. Відновні практики"

Травень 9, 2024

07 травня 2024 року командою Університетського центру медіації Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, що функціонує на базі кафедри психології та соціології факультету здоров’я людини, за підтримки Національної медіаторської мережі Громадської організації «Ла-Страда Україна», проведено загальноуніверситетську кураторську годину на тему: "Медіація як соціальний інститут. Відновні практики". Під час зустрічі обговорювала питання поширення в університеті відновлюваної культури у відносинах – спільного шляху усього колективу, на якому спочатку кожен починає с себе, а потім всі разом рухаються у напрямку нового погляду на відносини у вигляді поваги, розуміння, турботи, відповідальності, емпатійного слухання. Університетський центр медіації працює у рамках моделі реагування на конфлікт у контексті відновної культури: конфліктна ситуація – розуміння та комунікація – новий погляд на ситуацію – дії, спрямовані на відновлення стосунків, розвиток критичного мислення, емоційного інтелекту і навичок, орієнтованих на формування міцної університетської спільноти.