«Психологічне здоров’я особистості в умовах війни і повоєнний час»

Березень 23, 2023

Здобувачі вищої освіти спеціальності 053 Психологія (ОП «Психологія») та викладачі кафедри психології та соціології 22.03.2023 у межах акції "Освітня ватра перемоги" взяли участь у І вебінарі із серії Міжнародних вебінарів (Україна-Польща-Ізраїль) «Психологічне здоров’я особистості в умовах війни і повоєнний час». Акція «Освітня ватра перемоги» започаткована Центральним інститутом післядипломної освіти ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України. Співорганізаторами акції є: Центральний інститут післядипломної освіти ДЗВО "Університет менеджменту освіти" НАПН України (Україна). Інститут психології імені Г. С. Костюка НАПН України (Україна), Вища школа Humanitas (Польща), Благодійний реабілітаційний центр допомоги дітям та сім'ї KinderVelt (Ізраїль), Українська Асоціація організаційних психологів та психологів праці (Україна), Український відкритий університет післядипломної освіти (Україна).

Спікерами вебінару були: Олена Бондарчук, доктор психологічних наук, професорка, завідувачка кафедри психології управління ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти»,та Наталія Пінчук, кандидат психологічних наук, доцент, доцент кафедри психології управління ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти».