«Психологічне здоров’я особистості в умовах війни і повоєнний час»

Квітень 17, 2023

Продовжуємо участь у серії міжнародних вебінарів (Україна-Польща-Ізраїль). Третій вебінар, в яком прийняли участь здобувачі вищої освіти спеціальності 053 Психологія та викладачі кафедри психології та соціології, відбувся 12 квітня 2023 р. Спікер вебінару – Томаш Кук, повноважний представник ректора Вищої школи Humanitas, акредитований коуч Міжнародної федерації коучингу (PCC ICF) (Польща) у супроводі Наталії Пінчук, доцента кафедри психології управління ЦІПО ДЗВО «Університет менеджменту освіти», кандидата психологічних наук, доцента, презентував можливості піраміди Ділтса як потужного засобу коучингових технологій у контексті підтримки й відновлення психологічного здоров’я особистості в умовах війни.

Установами-організаторами та співорганізаторами вебінару є: ДЗВО «Університет менеджменту освіти» НАПН України; Інститут психології імені Г. С. Костюка НАПН України; Вища школа HUMANITAS, Польща; Благодійний реабілітаційний центр допомоги дітям та сім'ї KINDERVELT, Ізраїль; Українська асоціація організаційних психологів та психологів праці; Український відкритий університет післядипломної освіти, Україна. дякуємо організаторам за запрошення!