«Психологія війни. Як працювати з чутливими темами»

Квітень 25, 2022

Фахівці Університетського центру медіації кафедри психології та соціології взяли участь у серії вебінарів «Психологія війни. Як працювати з чутливими темами», що проходили в період з 18.04.22 р. по 23.04.22р., які були організовані та проведені у рамках проекту «Психічне здоров’я для України» за співучастю організації Media Development Foundation. Курс складався з 4 вебінарів з психологами й психотерапевтами. Обговорювались теми психічного здоров’я та його збереження. Розглядались питання фахової роботи з різними вразливими категоріями, які постраждали під час воєнних дій. Спікери проєкту: Валерія Палій - кандидатка психологічних наук, президентка Національної психологічної асоціації, практикуюча спеціалістка; Віталіна Устенко - психотерапевтка, модераторка робочої групи НПА «Психологічна підтримка вагітних молодих мам та жінок, які потерпають від домашнього насильства», голова ГО «Психологи без кордонів»; Наталія Пашко - психологиня, експертка-консультантка, фахівчиння по роботі з дітьми, які зазнали насильства та втрати. Дані заходи надають можливість спілкування різних фахівців та можливість обміну актуальною інформацією.