"Психосоматичні розлади: батьки та діти"

Квітень 21, 2023

Продовжуємо серію вебінарів, присвячених Всеукраїнському дню психолога 2023! 19 квітня 2023 року відбувся семінар для здобувачів вищої освіти другого магістерського рівня спеціальності 053 Психологія кафедри психології та соціології в рамках вивчення дисципліни "Адаптивна поведінка та психосоматичні розлади". Зустріч на тему "Психосоматичні розлади: батьки та діти" провела пані Наталія Дейнегіна, психолог-психосоматолог, випускниця 2022 року кафедри психології та соціології Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля. Людина, яка кардинально змінила свій фах у напрямку вивчення психології, перш за все, розв'язуючи власні проблеми, а зараз - вона допомагає всім, хто саме потребує такої допомоги. Пані Наталія працює в напрямку глибинної психології, допомагає знайти себе, долати різні емоційні порушення, працює з психосоматичними розладами, допомагає в налагодженні внутрішньосімейних стосунків тощо. Дякуємо пані Наталії за цікаву, інформативну, продуктивну зустріч, та те, що підтримує зв'язок із Alma Mater! Бажаємо і надалі професійного розвитку та творчої наснаги!