Семінар-тренінг «Польсько-українська співпраця у сфері освіти та науки»,

Гру. 11, 2021

На запрошення Польсько-Українського культурно-освітнього товариства Донбасу та ГО «Соборність» викладачі кафедри психології та соціології Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля та здобувачі вищої освіти спеціальності 053 Психологія прийняли участь у роботі семінару-тренінгу «Польсько-українська співпраця у сфері освіти та науки», який відбувся 10 грудня 2021 року. Серед запрошених спікерів був Валері Окуліч-Казарін, доктор габілітований, МВА, професор факультету соціальних наук і інформатики Вищої школи бізнесу - Національного університету святого Луїса (Польща), Микола Журба, доктор філософських наук, професор, професор Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти (Україна), гостьовий професор Ягеллонського університету (Польща), Світлана Волкова - заступник голови Польсько-Українського культурно-освітнього товариства Донбасу.

На заході були обговорені наступні теми:

1. досвід навчання українських студентів в Польщі;

2. проєктна діяльність та нова освітня парадигма;

3. можлива співпраця із закладами освіти (програми обміну, стажування тощо), фондами та громадськими організаціями Польщі.

Дякуємо організаторам за запрошення та новий досвід. Ми завжди відкриті для його набуття.