Сьогодні ми – частина великої освітньої спільноти! На UQAF-2024 разом з колегами з різних куточків країни обговорювали майбутнє вищої освіти в Україні
Вер. 26, 2024
Сьогодні ми – частина великої освітньої спільноти! На UQAF-2024 разом з колегами з різних куточків країни обговорювали майбутнє вищої освіти в Україні. #СНУ #UQAF2024"
Представники СНУ імені Володимира Даля Перший проректор Дмитро Марченко, директорка центру забезпечення якості освіти Людмила Володіна, завідувачка кафедри психології та соціології Юлія Бохонкова, гарант освітньої програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти «Фізична культура і спорт: інклюзивність та освіта» Олена Ткачук взяли участь у дводенному Українському форумі якості освіти (UQAF-2024) — міжнародному заході, що об'єднав понад 800 учасників з усіх регіонів країни та іноземних колег.
Відкриття Форуму відбулося під час пленарної сесії «Майбутнє освіти в Україні» за участі Голови Верховної Ради України Руслана Стефанчука, Міністра освіти і науки України Оксена Лісового, Міністра Кабінету Міністрів України Олега Немчінова, Голови Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти Андрія Бутенка та ректора Національного університету біоресурсів і природокористування України Вадима Ткачука.
За два дні представники СНУ імені Володимира Даля взяли участь у мега насиченій програмі. Надзвичайно цікаві спікери (заступник Міністра освіти і науки України Михайло Винницький, заступник Міністра освіти і науки України Андрій Вітренко, директор Департаменту військової освіти і науки Міністерства оборони України Володимир Міроненко, Голова Державної служби якості освіти України Руслан Гурак, президент Національного університету біоресурсів і природокористування України Станіслав Ніколаєнко, президент Національного університету «Києво-Могилянська академія» Сергій Квіт, котрі розглянули виклики перед освітою в Україні та шляхи їх можливої реалізації).
Максимально насичені дискусійні панелі, які спонукали проаналізувати новий дизайн системи зовнішнього забезпечення якості вищої освіти в Україні; сучасні тенденції та виклики вищої освіти в Європі; сучасну модель університету - його стратегічну роль і вимоги сьогодення; адаптацію ролі університетів до потреб воєнного часу й післявоєнної відбудови економіки України; формування взаємної довіри між стейкголдерами.
Відвідали презентації кращих практик:
«Інтернаціоналізація у вищій освіті: можливості та виклики для системи забезпечення якості освіти».
«Університет в умовах війни: долання викликів».
Всі учасники заходу отримали важливий досвід від спікерів та колег з питань якості освіти! Рівень організації заходу - неймовірний!