Соціально-психологічний тренінг для здобувачів вищої освіти спеціальності 053 Психологія

Гру. 16, 2021

Під час проходження педагогічної практики, здобувачі вищої освіти четвертого курсу спеціальності 053 Психологія кафедри психології та соціології під керівництвом кандидата психологічних наук, доцента Бугайової Наталії Миколаївни та при допомозі асистента кафедри Кобиляцької Марини Вікторівни провели соціально-психологічний тренінг, спрямований на згуртованість, формування корпоративної культури, впевненої поведінки, відчуття командного духу у здобувачів вищої освіти-майбутніх психологів різних курсів. Мета такого виду заходів - формування відчуття підтримки у здобувачів молодших курсів від здобувачів старших курсів, що навчаються на одній кафедрі та здобувають одну спеціальність. Це гарний привід краще познайомитись та пізнати один одного. Голове свято року наближається, тому, особливо під час сесії, потрібно сформувати гарний настрій, зарядитись енергією один від одного, залишити усі проблеми десь далеко, та впевнено рухатись вперед, відчуваючи постійну підтримку. Було дійсно весело, гармонійно та яскраво. Єдиною умовою для усіх учасників було мати із собою гарний настрій та будь який новорічний елемент. "Все, що можна уявити, – реально", казав Пабло Пікассо. Саме молодь насьогодні є рушійною силою усіх змін.