Study Tours to Poland

Січ. 27, 2023

Здобувачка вищої освіти третього курсу спеціальності 053 Психологія групи ПС-202д Дуднік Уляна (кафедра психології та соціології) взяла участь у роботі Літньої академії STP в рамках освітньої програми обміну Study Tours to Poland. STP для студентів – одна з перших польських циклічних програм, що спрямовані на молодь зі Східної Європи. Молодіжна літня академія STP проходила у місті Мушин (Республіка Польща, Малопольське воєводство). У рамках інтенсивного кількаденного перебування в Польщі, організованого польськими неурядовими організаціями, учасники зустрічі мали можливість більше дізнатися про сучасну Польщу; брали участь у лекціях, майстер-класах, культурних заходах та семінарах з історії та сьогодення Республіки Польща, розвитку компетенцій, пов’язаних із діалогом та розв’язанням конфліктів, самоорганізацією тощо, що особливо важливо в сучасній суспільно-політичній ситуації. Суттю програми є надихання її учасників до активного життя та того, щоб стати свідомими громадянами. Особливий наголос зроблено на ознайомленні з неурядовим сектором та на його місці в суспільстві. Цінним джерелом натхнення став контакт з іншими учасниками групи з різних країн. Інтеграція молоді з країн Східної Європи - можливість ознайомлення не тільки з Польщею, але й із сусідніми країнами, є одним з істотних аспектів Програми STP. Організатором візиту до Польщі виступила Фундація сприяння науці та творчості.