Жов. 19, 2023

19 жовтня 2023 року проведено гостьову лекцію запрошеного вченого кафедри германістики та славістики Університету Манітоби, який включений у список ARWU (академічний рейтинг університетів світу) (Канада), професора, доктора філософських наук Журби Миколи Анатолійовича (Zhurba Mykola, Visiting Scholar, Department of German and Slavic Studies, University of Manitoba, Professor, Doctor of Philosophy Science, Canada) для викладачів та здобувачів вищої освіти факультету здоров’я людини (кафедри психології та соціології, кафедри фармації, виробництва та технологій, кафедри здоров’я людини та фізичного виховання) та факультету гуманітарних та соціальних наук (кафедри практичної психології та соціальної роботи, кафедри іноземної філології та перекладу, кафедри педагогіки, кафедри журналістики та українознавчих студій). Тема зустрічі: "Сучасна освіта як запорука успіху в професійній діяльності: українсько-канадський досвід". Учасники зустрічі (а йх було більш 80 осіб) отримали багато корисного матеріалу, який можна використовувати під час роботи та навчання. Було приділено увагу аналізу законодавства різних країн, актуальних змін, що відбуваються в ньому; особливостям організації навчально-виховного процесу в університетах України та Канади; науковим дослідженням; формуванню актуальних компетенцій сучасного фахівця різних сфер. Дякуємо шановному пану професору за змістовну та енергійну зустріч, та всебічну підтримку!