Тренінгова програма UWE_Hub 2.0

Квітень 24, 2023

Здобувач вищої освіти другого (магістерського) рівню спеціальності 053 Психологія кафедри психології та соціології Семенов Кирило долучився до тренінгової програми UWE_Hub, яка реалізується в межах програми «Мріємо та діємо», що впроваджується за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку USAID Ukraine – USAID, та виконується IREX у партнерстві з «Будуємо Україну Разом» (БУР), Центром «Розвиток корпоративної соціальної відповідальності» (CSR Ukraine), Making Cents International (MCI), Міжнародним республіканським інститутом (IRI) та Zinc Network. Інформаційними партнерами є Офіс з розвитку підприємництва та експорту, національний проєкт «Дія.Бізнес» та Український Фонд стартапів. Партнером з імпакт-фінансування навчальної програми є Civic UA.