"Університет 4:0. Цифрова трансформація університетів"

Квітень 30, 2021

Викладачі кафедри психології та соціології Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля разом із колегами з кафедри практичної психології та соціальної роботи, на чолі з проректором з науково-педагогічної роботи та комунікацій Ноженко Володимиром Сергійовичем з 7 по 23 квітня 2021 року пройшли міжнародне он-лайн стажування на тему "Університет 4:0. Цифрова трансформація університетів" в обсязі 72 години. Під час стажування викладачі мали нагоду обзайомитись із досвідом різних університетів світу щодо використання академічних програм задля підтримки глобального розвитку, досвідом цифрової трансформації сучасних університетів світу, розвитком міжнародної інноваційної спільноти для викладачів, досвідом цифровізації викладання та навчання під час світової пандемії COVID-19 (на прикладі Технологічного університету Суінберг (Австралія), Університетського коледжу Лондона (Велика Британія), Таллінського технічного університету (Естонія), міського університету Дубліна (Ірландія), Датського технічного університету (Данія), Університету Масарика в Брно (Чехія). Дякуємо організаторам National Institut for Higher Education та Onlane Education platform SKLAD за цікавий досвід.