«Від інституційного репозитарію до відкритої науки»

Жов. 24, 2023

Проведено інформаційну зустріч керівників структурних підрозділів факультету здоров’я людини (декана факультету Вадима Тарасова, завідувачок кафедр психології та соціології Юлії Бохонкової, здоров’я людини та фізичного виховання Олени Ткачук), викладачів кафедри психології та соціології із заступником директора Університетської наукової бібліотеки Веронікою Савельєвою на тему «Від інституційного репозитарію до відкритої науки». Під час зустрічі увагу учасників було приділено важливості роботи з електронним архівом відкритого типу, яким є інституційний репозитарій, його систематичне наповнення та оновлення методом самоархівування. Репозитарій формується та функціонує відповідно до положення про інституційний репозитарій наукових публікацій Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля.