Відбувся гостьовий вебінар на тему "Шлях Майстра", спікеркою якого стала випускниця нашої кафедри 2014 року Наталія Глотова

Лис. 30, 2023

30 листопада 2023 року здобувачі ОП "Психологія" першого (бакалаврського) та другого (магістерського) рівнів спеціальності 053 Психологія кафедри психології та соціології факультету здоров’я людини долучилися до гостьового вебінару на тему "Шлях Майстра", спікеркою якого стала випускниця нашої кафедри 2014 року Наталія Глотова - психологиня, навчаюча психотерапевтка за методом Символдрами (психоаналітичний напрям психодинамічної психотерапії), тренерка, авторка психологічних ігор та МАК (метафоричні асоціативні карти), аспірантка, засновниця психологічного центру "PsySelf" та керівниця навчального проекту "Майстри Психології", м. Київ. Захід було проведено спільно зі здобувачами, що навчаються на освітній програмі «Психологія» кафедри психології, педагогіки та філософії Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського (завідувачка кафедри – доцентка Ольга Літвінова) в межах двостороннього договору про співпрацю та взаємодію у різноманітних напрямках. На вебінарі пані Наталя поділилась із присутніми власним баченням шляху успішної професійної реалізації психолога. Увагу було приділено стадіям формування професійної ідентичності психолога, "підводним камінням" професії, ілюзіям та реальні можливостям, конкретним крокам випускників-психологів після закінчення навчання. Дуже гарним був зворотній зв'язок від присутніх, обговорення власних відчуттів та станів під час виконання вправ з символдрами, завдяки яким можна було доторкнутись до власної професійної ідентичності. Дякуємо нашим випускникам, нашим стейкхолдерам за підтримку, за постійний зв'язок із Alma mater скрізь роки та за безмежну любов до психології!