Відбувся навчальний вебінар на тему «Особливості роботи психолога з дітьми з особливими освітніми потребами»

Лис. 23, 2023

22 листопада 2023 року для здобувачів вищої освіти – майбутніх психологів, що навчаються на освітній програмі «Психологія» кафедри психології та соціології факультету здоров’я людини, відбувся навчальний вебінар на тему «Особливості роботи психолога з дітьми з особливими освітніми потребами». Ведуча вебінару – випускниця спеціальності Психологія кафедри психології та соціології Східноукраїнського національного університету імені Володимира Даля, психологиня Олена Золотарьова. В межах дії договору про співпрацю та взаємодію у різних сферах та напрямках між кафедрою психології та соціології СНУ ім. В.Даля (завідувачка – професорка Юлія Бохонкова) та кафедрою психології, філософії та педагогіки Кременчуцького національного університету імені Михайла Остроградського (завідувачка – доцентка Ольга Літвінова) до заходу долучились і здобувачі вищої освіти – майбутні психологи цього шановного навчального закладу. Увагу присутніх було сконцентровано на особливостях роботи психолога з дітьми, які мають розлади аутистичного спектру, розлади мовлення, рухові розлади, синдром дефіциту уваги та інші супутні проблеми, що пов'язані із психоемоційним станом дітей. Практично три години пані Олена ділилася власним багаторічним практичним досвідом, кейсами, методами та методикою, які вона використовує при корекційно-розвиваючий роботі з дітьми з особливими освітніми потребами, при проведенні індивідуальної та групової корекції. Головне, що повинні розуміти батьки таких дітей та фахівці - найважливіше значення для подальшої ефективної корекції певних вад розвитку і соціалізації дитини має раннє виявлення та своєчасне звернення до фахівців.Сподіваємось, що отримані практичні знання будуть корисними для здобувачів вищої освіти в їхній подальшій професійній діяльності, на шляху здобуття та розвитку професійних компетентностей. Рекомендації пані Олени з приводу наповнення деяких навчальних курсів фахових дисциплін, їх тематики буде обов’язково враховано під час перегляду та оновлення освітньої програми «Психологія».